CIĘŻKI DYM (TANIEC W CHMURACH)

Jeśli pragniecie uczynić swój pierwszy taniec wyjątkowym i niezapomnianym, stworzymy dla Was niesamowity efekt dzięki profesjonalnej wytwornicy ciężkiego dymu, która po dodaniu suchego lodu, wypełni parkiet gęstą, unoszącą się tuż przy ziemi mgłą. To będzie taniec w obłokach!

Jeśli marzycie zatańczyć w chmurach i oczarować swoich gości, zapraszamy do rezerwacji terminu.

Kapitalnie wygląda połączenie ciężkiego dymu z podświetlanym dużym napisem LOVE w tle, który również posiadamy w swojej ofercie.

WAŻNE!

Czy wiesz, jak działa wytwornica ciężkiego dymu, czy jest w pełni bezpieczna?

Najważniejsze, aby wybrać wytwornicę działającą na suchy lód. Na rynku dostępne są inne, gorszej jakości wytwornice, do których dodaje się zwykły lód w kostkach lub po prostu specjalny płyn. Wytworzony przez nie dym nie spełni Państwa oczekiwań, zadymi pomieszczenie zamiast unosić się płasko przy ziemi.

Wytwornica, którą oferujemy, generuje gęstą, ciężką mgłę powstałą w wyniku sublimacji suchego lodu (temp.-80) do stanu gazowego. Powstały w ten sposób ciężki dym jest w 100% naturalny, bezzapachowy, nie unosi się wyżej kolan, a po ogrzaniu staje się bezbarwny.

Uwaga na jakość!

W internecie można znaleźć sporo ofert wynajmu wytwornicy ciężkiego dymu, jednak istotna jest w tym wszystkim cena. Suchy lód do wypełnienia wytwornicy to koszt około 100-200 zł, więc jeśli ktoś proponuje Państwu ciężki dym za podobne pieniądze, oznacza to prawdopodobnie wytwornicę działającą na płyn schłodzony zwykłym lodem, o czym pisaliśmy już wcześniej. Chmura jest wtedy mało efektowna, mgła ledwo zakrywa podłogę, unosząc się prawie natychmiast do góry i zadymiając pomieszczenie.